Golvlampa 1900-tal
2017-02-22
441140
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, tre justerbara armar med ljuskällor, höjd ca 148 cm
Ytslitage, smärre bucklor på fot, lampskärmar med skador. Ej funktionstestad.