Byrå 1800-tal alm
2017-02-18
441113
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, fanérade med alm, 5 lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 120, 94x48 cm
Slitage, draghantag saknas