Isaac Grünewald färglitografi
2017-02-22
441090
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): "Midsommar", signerad Grünewald, 73/200, färglitografi, 85x60 cm