Karin Olssojm
2017-02-18
441088
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): "Röd höst", signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 41x31 cm