Olle Bonnier färglitografi
2017-02-18
441087
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad O Bonnier, 256/350, färglitografi, 35x15 cm