Läsande kvinna oljemålning
2017-02-18
441035
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Läsande kvinna, olja på duk, ca 25x26 cm
Smärre krackeleringar