Jean Fautrier etsning Fransk konst
2017-02-24
441004
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JEAN FAUTRIER (Frankrike, 1898-1964): "Piège", signerad, 30/50, etsning, 1948, ca 21x34 cm, oramade
Litteratur: Mason 246D
Hårt gulnade