Figurscen oljemålning
2017-02-18
441003
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Figurscen, olja på duk, ca 65x38 cm, oramad
Dukskador