Jean Fautrier etsning Fransk konst
2017-02-24
441002
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JEAN FAUTRIER (Frankrike, 1898-1964): "Griffures", signerad, 17/50, etsning, 1942, ca 25x43 cm, oramade
Litteratur: Mason 210
Hårt gulnade