Lennart Aschenbrenner akvarell
2017-02-17
440999
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943):Komposition, signerad och daterad Aschenbrenner -95, akvarell, 38x28 cm