Silver föremål 7 dlr
2017-02-22
440985
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MAPPIN & WEBB, toiletteset, silver och glas, 7 dlr, med graverad floral dekor, London 1925, bestående av: 2 borstar, flakong, nagelpetare, dosa, handskutvidgare samt snörkrok
Bruksslitage, repor samt smärre bucklor, dosa med skada, samtliga föremål med monogramgravyr