Serveringsbestick silver
2017-02-16
440940
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SERVERINGSBESTICK, MOCCASKEDAR, 28 dlr., silver samt sterlingsilver, vissa delar förgyllt silver, Sverige samt utländska stämplar, längd ca 10-25 cm, vikt ca 446 g