Rolf Mellström oljemålning
2017-02-17
440926
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): "Kråkar i havsbandet" signerad och daterad Rolf Mellström 1952, olja på pannå, 50x72 cm