Tallrikar Kina Famille rose
2017-02-17
440917
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, dekor av blommor i emaljfärger, sepia samt guld, diameter ca 23 cm
Dekoren med slitage, smärre nagg