Bords-/golvlampa Alms keramik
2017-02-22
440913
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ALMS KERAMIK, bordslampa, 1950-/60-tal, glaserad fajans, motiv kvinnofigurer, stämplad Alms Keramik, höjd ca 45 cm
fotnagg