Hyllsystem Danmark 1960-tal Cadovius

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PAUL CADOVIUS, hyllsystem, Danmark, 1960-tal, teak, bestående av 4 sektioner, höjd ca 200 cm

mindre slitage

440893

2017-02-24