Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
MATSALSBORD, engelsk stil, 1900-talets mitt, mahogny, rund skiva på fyrpassad centralfot med lejonfötter i mässing, höjd ca 77 cm, diameter ca 108 cm
Ytslitage, stötmärken
440892
2017-02-17