Ljuskrona venetiansk stil
2017-02-17
440886
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, venetiansk stil, 19/2000-tal, sex ljusarmar med elektrifierade ljuskällor, höjd ca 50, diameter 40 cm
Minimalt slitage