Picasso efter litografi
2017-02-21
440883
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO, efter, "Maternité", signerad och daterad i trycket 29.4.63, litografi, ca 49x38 cm