Orientmatta
2017-02-18
440881
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Khamseh, ca 190x152 cm
Hårdare slitage, smärre skador, något reducerade kortsidor, lagingar, spår av äldre malangrepp