Karl Axel Pehrson färglitografi
2017-02-21
440880
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition signerad och daterad K.A. Pehrsson -60, färglitografi, 106/310, ca 42x32 cm