Olle Bonniér färglitografi
2017-02-21
440876
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE BONNIER (född 1925): Komposition, signerad och daterad Bonniér -61, 120/310, färglitografi, ca 48x38 cm