William Avar olja
2017-04-07
440855
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La femme, olja på duk, 38x61,5 cm
Läs mer
Duklagning, obetydligt hål