Flicka i vingård oljemålning
2017-02-17
440846
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fllicka i vingård, olja på plåt, ca 36x26 cm, oramad
Kortsidor med varsitt litet spikhål, vänster övre hörn vikt