Ulf Gripenholm färglitografi
2017-02-17
440839
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943), Badare I, färglitografi, 1987, signerad och numrerad Gripenholm 58/100, 43x55,5 cm