Stolar teak 1950-tal
2017-02-16
440802
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STOLAR, 6 st, teak, 1950-tal, troligen Danmark, sitthöjd ca 45 cm
Smärre slitage