X:et Erixon färglitografi
2017-02-16
440798
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): Blomsterhandlerska i Paris, signerad Sven Erixon, färglitografi, 202/262, ca 48x58 cm