Nordiska Kompaniet golvlampa
2017-02-16
440796
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, ca 1930-tal, Nordiska Kompaniet, mässing, delvis läderbeklädd, märkt NK samt nummer 31821, höjd exklusive skärm ca 154 cm
Slitage, mindre märke/buckla, senare kablage, senare skärm