Klubbat för:
600 SEK
1 000 SEK
GUSTAFSBERG, vas på fat, 1800-talets andra hälft, majolika, i form av björk, fatet märkt Gustafsberg, total höjd ca 29 cm
Fatet med större nagg, vasen med glasyrnagg
440758
2017-02-17