Väggkonsol dekor av vädur
2017-02-17
440755
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGKONSOL, 1900-talets första hälft, betsat trä, dekor av skulpterad vädur, höjd ca 45 cm
Ytslitage