Dekorelement Kina
2017-02-16
440735
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DEKORELEMENT, tidigt 1900-tal, Kina, relief och rundskuren med krigare, trä med röd lack och förgyllning, ca 17,5x34 cm