Gunnar Zetterström Stockholmsmotiv
2017-02-16
440671
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): "Riddarhuset och Munkbron", signerad G Zetterström, olja på pannå, 45x37 cm