Oidentifierad konstnär 1800-tal
2017-02-16
440666
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Ung kvinna, olja på duk, ca 77x64 cm
Renoverad, krackeleringar, smärre färgbortfall