Olle Nordberg oljemålning
2017-02-19
440645
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Figurscen, signerad och daterad Olle Nordberg -67, olja på pannå, ca 50x72 cm