Torsten Renqvist etsningar
2017-02-16
440643
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (4), "Fragment jorden", I-IV, signerade och daterade 60, etsningar, 46/65, 41x49 cm
Gulnade