Leksakslastbil Märklin

Leksakslastbil Märklin
Leksakslastbil Märklin
Leksakslastbil Märklin
Leksakslastbil Märklin
Leksakslastbil Märklin
Leksakslastbil Märklin
Leksakslastbil Märklin
Leksakslastbil Märklin
Leksakslastbil Märklin
Leksakslastbil Märklin
Leksakslastbil Märklin
Leksakslastbil Märklin
Leksakslastbil Märklin
Leksakslastbil Märklin
Leksakslastbil Märklin
Leksakslastbil Märklin
Leksakslastbil Märklin
Leksakslastbil Märklin

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRKLIN BYGGSATSBIL 1101, omkring 1930-tal, lastbil i lackerad plåt i rött och grönt, längd 40 cm, i originalförpackning

Slitage, instruktionsbok, reservdelar, nyckel medföljer

440626

2017-02-16