Edvin Ollers oljemålning
2017-02-17
440608
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959), hamnmotiv, signerad och daterad E.Ollers 1955, olja på duk, ca 45x55 cm