Berndt Wennström färglitografi
2017-02-16
440594
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945), Stadsgården, signerad B. Wennström EA VIII/XVI, färgliotgrafi tryckt på tjockt papper, 58x66 cm