Berndt Wennström färglitografi
2017-02-16
440590
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945), Götgatan, signerad B. Wennström 157/160, färglitografi tryckt på tjockt papper, 54x77 cm