Ulf Gripenholm färglitografi
2017-02-15
440581
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): I vattnet, signerad Ulf Gripenholm, 110/150, färglitografi, bladstorlek 50x38 cm