Adrian van Arkel olja
2017-02-15
440579
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): Stockholmsmotiv - utsikt mot Skeppsholmen från söder, signerad Arkel, olja på duk, 40x80 cm