Helmtrud Nyström färglitografi
2017-02-18
440565
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HELMTRUD NYSTRÖM, (samtida): "Atoll" signerad och daterad Helmtrud Nyström 1981, 16/90 alt 1, bladmått ca 23x22 cm