Ring 18 k vitguld med diamanter
2017-02-15
440558
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RING, 18 k vitguld, åttkantslipade diamanter totalt ca 0,06 ct, fadeninfattade diamanter med millegriffedekor, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 3,4 g
Bruksslitage, flertalet repor