Yrjö Edelmann litografi
2017-02-18
440556
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941): Paket i rosa, signerad Y. Edelmann, färglitografi, 250/250 ca 82x61 cm
Ytskada