Lennart Jirlow färglitografi
2017-02-18
440553
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936), I trädgården, signerad L. Jirlow, numrerad 171/400, färglitografi, Arches, bladmått ca 54x76 cm