Angelica Wiik färglitografi
2017-02-18
440538
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Narr", färglitografi med glitter, signerad Angelica Wiik EA, bladmått ca 60x39 cm, oramad