Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DERRIÈRE LE MIROIR, 2 st, nr 133-134 (2 litografier efter Kandinsky, 1 efter Rousseau), nr 135-136 (5 litografier efter Braque)
Lätt bruksslitage
440524
2017-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här