Frimurarglas
2017-02-18
440496
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRIMURARGLAS, 6 st, 1900-tal, fasettslipad fot med graverad dekor av bl a murarslev, hexagram med bokstaven G, passare och vinkelhake, höjd ca 8,5 cm
Smärre kantnagg förekommer