Sten Oscar Rundgren oljemålning
2017-02-21
440483
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEN OSCAR RUNDGREN (född 1931), "Rönnbär på Trollholmen", signerad SR, a tergo daterad -93, olja på duk, ca 55x65 cm