Helmer Osslund oljemålning
2017-02-14
440456
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
HELMER OSSLUND (1866-1938): Landskapsvy, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper, uppklistrad på kartong, ca 43x34 cm